Bu Dünyanın Dışında Türkçe Altyazılı izle – The Space Between Us izle - Fullhdfilmizlesene.com
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Bu Dünyanın Dışında Türkçe Altyazılı izle – The Space Between Us

Açıklama

: IMDb: 6.4 Bu Dünyanın Dışında filmi 6 kişiden oluşan astronot ekibi yapılan hazırlık ile Mars yörüngesine gönderilmek üzere uzayda ve Mars da hayat var mı diye araştırılmak üzere gönderilecektir.6 kişilik bir kurulur kısa sürede hazırlanarak uzman kişiler bir arada toplanır. Bu ekip uzun yıllar mars da hayat var mı diye ve yüzeyini inceleyecek yaşam ile ilgili delil arayacaklardır. Planlanmış olarak fırlatma yapılır belirlenen gün ve saatte gerçekleşir ve mars yörüngesine 6 kişilik ekip gönderilir. Aradan geçen süre sonra gönderilen ekipten bir kadın ve adam birbirilerine aşık olurlar ve dünyaya bir çocuk getirirler. Uzayda dünyaya gelen çocuk aradan geçen 16 yıl sonra dünya ya getirilecektir. Dünyadan bir haber olan bu çocuk dünyaya uyum sağlamakta zorlanacaktır. Farklı ve sıra dışı olan film büyük ilgi görerek film eleştirmenleri tarafından beğenilerek izlendi. İyi Seyirler Altyazılıfilm.com

İzleme
:
Tarih
: 07 Mayıs 2017
Ekleyen
: Admin
Kategori
: 2017 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler
Etiketler
:

" Bu Dünyanın Dışında Türkçe Altyazılı izle – The Space Between Us " için One Response (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. Deniz Meryem Deniz Meryem Haziran 1st, 2017 at 14:58

    çok güzel bir film

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)


copyright © 2016-2018
Game Of Thrones izle , yabanci dizi izle

İnternet üzerinden Film izlemek isterseniz mutlaka kaliteli film sitelerini tercih etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz filmi hızlı ve güvenilir bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde tüm film seçenekleri bulunmaktadır. Aksiyon film kategorisinden aile filmlerine kadar tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan bu hizmet sayesinde en yeni filmlere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Altyazılı film izlemek isteyenlere de özel alternatifler bulunmaktadır. İnternet hızınıza bağlı olarak tüm filmleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aktif bir internet hattınızın olması yeterlidir. Film seçimi konusunda kararsız kalırsanız filmler ile ilgili yorumları okuyabilir ve daha önce izleyenlerin görüşlerinden yola çıkarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. En Yeni Filmleri İzlemek İster misiniz Türkçe Altyazılı film seçenekleri de sitemizde yer alıyor. İstediğiniz kategoriye ait filmi seçerek izleyebilirsiniz. Sitemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi reklam olmamasıdır. Bu sayede reklamları kapatmak ile meşgul olmadan hızlı bir şekilde istediğiniz kategoriye ait filmi izleyebilirsiniz.Tüm filmler için geçerlidir. Kendi orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Tüm bu hizmet size profesyonel çerçeve içerisinde sunulur. Ayrıca sitemiz en çok tercih edilen film kategorisi içerisinde de yer almaktadır. Bundan dolayı güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Animasyon film kategorisinden bilim kurguya ait tüm film içerikleri yer almakta ve size özel izleme seçeneği ile sunulmaktadır.