Can Feda İzle 720p ve 1080p İzle izle - Fullhdfilmizlesene.com
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Can Feda İzle 720p ve 1080p İzle

Uzun zamandır haberleri çıkan büyük bir heyecanla beklenen Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in film projesi belli oldu. TAFF ve BRK’S Productions’un ortaklığında çekilen filmin ismi geçtiğimiz günlerde belli oldu. İki askerin hayat mücadelesini anlataca olan filmin ismi Can Feda olarak belirlendi. Yönetmenliğini M. Çağatay’ın yaptığı Zafer Külünk’ün senaryosunu yazdığı filmin 23 Şubat 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.
Açıklama

: Uzun zamandır haberleri çıkan büyük bir heyecanla beklenen Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in film projesi belli oldu. TAFF ve BRK’S Productions’un ortaklığında çekilen filmin ismi geçtiğimiz günlerde belli oldu. İki askerin hayat mücadelesini anlataca olan filmin ismi Can Feda olarak belirlendi. Yönetmenliğini M. Çağatay’ın yaptığı Zafer Külünk’ün senaryosunu yazdığı filmin 23 Şubat 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

İzleme
:
Tarih
: 29 Mayıs 2017
Ekleyen
: Admin
Kategori
: 2017 Filmleri, Yerli Filmler
Etiketler
: , ,

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)


copyright © 2016-2018
Game Of Thrones izle , yabanci dizi izle

İnternet üzerinden Film izlemek isterseniz mutlaka kaliteli film sitelerini tercih etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz filmi hızlı ve güvenilir bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde tüm film seçenekleri bulunmaktadır. Aksiyon film kategorisinden aile filmlerine kadar tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan bu hizmet sayesinde en yeni filmlere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Altyazılı film izlemek isteyenlere de özel alternatifler bulunmaktadır. İnternet hızınıza bağlı olarak tüm filmleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aktif bir internet hattınızın olması yeterlidir. Film seçimi konusunda kararsız kalırsanız filmler ile ilgili yorumları okuyabilir ve daha önce izleyenlerin görüşlerinden yola çıkarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. En Yeni Filmleri İzlemek İster misiniz Türkçe Altyazılı film seçenekleri de sitemizde yer alıyor. İstediğiniz kategoriye ait filmi seçerek izleyebilirsiniz. Sitemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi reklam olmamasıdır. Bu sayede reklamları kapatmak ile meşgul olmadan hızlı bir şekilde istediğiniz kategoriye ait filmi izleyebilirsiniz.Tüm filmler için geçerlidir. Kendi orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Tüm bu hizmet size profesyonel çerçeve içerisinde sunulur. Ayrıca sitemiz en çok tercih edilen film kategorisi içerisinde de yer almaktadır. Bundan dolayı güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Animasyon film kategorisinden bilim kurguya ait tüm film içerikleri yer almakta ve size özel izleme seçeneği ile sunulmaktadır.