Sümelanın Şifresi 3 izle – SANSÜRSÜZ İZLE – BİPSİZ İZLE izle - Fullhdfilmizlesene.com
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Sümelanın Şifresi 3 izle – SANSÜRSÜZ İZLE – BİPSİZ İZLE

Açıklama

: IMDb : 7.7 Serinin üçüncüsü olan Sümelanın Şifresi 3 filminin yönetmenliğini; Adem Kılıç, Serkan Karaaslan’ın üstlendiği filmde başrolleri; Çetin Altay, Eren Hacısalihoğlu, Ayşegül Günay üstlenmiştir. Olay babası gibi hayaller ile yaşayan küçük Temel tabi ki de Trabzonludur. Sansürsüz Ölen babasının ardından kalan borçları mirası red etmek yerine babam öbür tarafta rahat uyusun diye düşünerek ödemek için yol aramaktadır. Diğer tarafta ise şehrin en zengini mutahitlik yaparak geçim sağlamakta ve yeni bir yere bina ve inşaat yapaya karar verir. Bunu kabul etmeyen Temel arkadaşları ile birlikte inşaatı yaptırmamanın yollarını düşünür ve faaliyete geçer. Bakalım Temel ve arkadaşları tarihi önemi olan o bölgede inşaat yapılmasını engelleyebilecekleri mi? Komedi filmi dalında gösterime girecek olan filmi sabırsızlık ile izlemeyi bekliyorlar.İyi Seyirler Altyazılıfilm.com

İzleme
:
Tarih
: 07 Nisan 2017
Ekleyen
: Admin
Kategori
: 2017 Filmleri, Imdb 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Yerli Filmler
Etiketler
:

" Sümelanın Şifresi 3 izle – SANSÜRSÜZ İZLE – BİPSİZ İZLE " için One Response (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. Mehmet Arslan Mehmet Arslan Aralık 8th, 2017 at 22:16

    çok iyi denemez ama izlenebilir boş zamanı olan izleyebilir.

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)


copyright © 2016-2018
Game Of Thrones izle , yabanci dizi izle

İnternet üzerinden Film izlemek isterseniz mutlaka kaliteli film sitelerini tercih etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz filmi hızlı ve güvenilir bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde tüm film seçenekleri bulunmaktadır. Aksiyon film kategorisinden aile filmlerine kadar tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan bu hizmet sayesinde en yeni filmlere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Altyazılı film izlemek isteyenlere de özel alternatifler bulunmaktadır. İnternet hızınıza bağlı olarak tüm filmleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aktif bir internet hattınızın olması yeterlidir. Film seçimi konusunda kararsız kalırsanız filmler ile ilgili yorumları okuyabilir ve daha önce izleyenlerin görüşlerinden yola çıkarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. En Yeni Filmleri İzlemek İster misiniz Türkçe Altyazılı film seçenekleri de sitemizde yer alıyor. İstediğiniz kategoriye ait filmi seçerek izleyebilirsiniz. Sitemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi reklam olmamasıdır. Bu sayede reklamları kapatmak ile meşgul olmadan hızlı bir şekilde istediğiniz kategoriye ait filmi izleyebilirsiniz.Tüm filmler için geçerlidir. Kendi orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Tüm bu hizmet size profesyonel çerçeve içerisinde sunulur. Ayrıca sitemiz en çok tercih edilen film kategorisi içerisinde de yer almaktadır. Bundan dolayı güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Animasyon film kategorisinden bilim kurguya ait tüm film içerikleri yer almakta ve size özel izleme seçeneği ile sunulmaktadır.