facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu – Valerian and the City of a Thousand Planets

Açıklama

: Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu izleyiciye bilimkurgu, macera ve aksiyon türlerinden oluşan bir üçleme sunuyor. Filmin kahramanları olan Laureline ve Valerian bir dizi operasyon için insanların bulunduğu yerlere götürülür. Görev bölgesi olarak yıllardır insanların ve evrendeki birçok türün bir arada yaşadığı Alpha bölgesidir. Huzurlu bir şekilde bu bölgede yaşayan insanlar ve diğer türler bir şekilde karanlık bir gücün kötü planlarına alet olmak üzere olduklarını tespit ederler. Görevlendirilen ikilimiz o karanlık gücün yapacağı gizemi gerçekleştirmesi fırsat vermeden engellemeye çalışacaklardır. Fransız yapımı olan Valeria and the City of a Thousand Planets altyazılı izleyebilme imkanını da sunmaktadır. Yönetmenliğini Luc Besson’un üstlendiği filmde Dane DeHaan, Cara Delevingne ve Clive Owen gibi yıldızlar rol almaktadır.

İzleme
:
Tarih
: 16 Eylül 2017
Ekleyen
: Admin
Kategori
: 2017 Filmleri, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Imdb 7+ Filmler, Macera Filmleri, Sinema Çekimi, Tavsiye Filmler
Etiketler
: , ,

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)


copyright © 2016-2018
Game Of Thrones izle , yabanci dizi izle

İnternet üzerinden Film izlemek isterseniz mutlaka kaliteli film sitelerini tercih etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz filmi hızlı ve güvenilir bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde tüm film seçenekleri bulunmaktadır. Aksiyon film kategorisinden aile filmlerine kadar tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan bu hizmet sayesinde en yeni filmlere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Altyazılı film izlemek isteyenlere de özel alternatifler bulunmaktadır. İnternet hızınıza bağlı olarak tüm filmleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aktif bir internet hattınızın olması yeterlidir. Film seçimi konusunda kararsız kalırsanız filmler ile ilgili yorumları okuyabilir ve daha önce izleyenlerin görüşlerinden yola çıkarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. En Yeni Filmleri İzlemek İster misiniz Türkçe Altyazılı film seçenekleri de sitemizde yer alıyor. İstediğiniz kategoriye ait filmi seçerek izleyebilirsiniz. Sitemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi reklam olmamasıdır. Bu sayede reklamları kapatmak ile meşgul olmadan hızlı bir şekilde istediğiniz kategoriye ait filmi izleyebilirsiniz.Tüm filmler için geçerlidir. Kendi orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Tüm bu hizmet size profesyonel çerçeve içerisinde sunulur. Ayrıca sitemiz en çok tercih edilen film kategorisi içerisinde de yer almaktadır. Bundan dolayı güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Animasyon film kategorisinden bilim kurguya ait tüm film içerikleri yer almakta ve size özel izleme seçeneği ile sunulmaktadır.